Stagiair(e) Meewerken groenvoorziening buitendienst

Lijkt het jou leuk om de groenvoorziening in Gorinchem te onderhouden en verzorgen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Werk jij graag buiten en heb je groene vingers? En wil je graag bijdragen aan een groene gemeente Gorinchem? Dan ben jij misschien wel de stagiaire die ons team kan versterken!

 

Wat ga je doen?

Tijdens jouw stage werk je mee met het team van de onderhoudsploeg. Dit is een team van vakbekwame en enthousiaste medewerkers die jou zullen meenemen in hun diverse werkzaamheden. Zij zijn onder andere bezig met het onderhouden van het openbaar groen of het verzorgen van de sportvelden door de hele stad en zullen jou kennis laten maken met alle technieken en machines die hiervoor nodig zijn. Denk hierbij aan het knippen van hagen, snoeien van heesters, inplanten van bloembakken, het verzorgen van de sportvelden, de beplanting en begroeiing eromheen en het reinigen van kunstgrasvelden. Het onderhouden en verzorgen van het openbaar groen is erg breed en daarom kan ons team jou alle kneepjes van het vak leren! Natuurlijk is er ruimte voor jou om aan te geven waar jouw interesses liggen en wat je graag zou willen leren.

Wie ben jij?

Jij bent een leergierige, enthousiaste en gemotiveerde leerling die vooral lekker aan de slag wilt gaan. Je werkt graag in de buitenlucht, weet van aanpakken en werkt graag mee aan het aanleggen, creëren en onderhouden van de mooie groene omgeving die Gorinchem heeft.

Er zijn geen opleidingseisen voor deze stage, maar een opleiding in de richting van groenvoorziening is altijd handig!

Wat kun je bij ons leren en wat hebben wij te bieden?

De gemeente Gorinchem biedt jou een afwisselende stageplaats in de mooiste vestingstad van Nederland!

Je komt terecht in een leuk team met veel vakkennis die jou graag alle kneepjes van het vak willen leren en je willen opleiden tot een goede vakman of -vrouw. Deze stage biedt jou een veilige leeromgeving waarin je de ruimte krijgt om aan te geven welke werkzaamheden je graag wilt leren en waar je ervaring in wilt opdoen. Kortom, er is veel mogelijk. Ideaal voor jouw stage dus!

Wij bieden een stagevergoeding van € 354,- bruto per maand o.b.v. 36 uur per week (bij een stage voor minimaal 18 uur per week en langer dan 3 maanden). Je stage uren zijn bespreekbaar zolang het maar tussen de 8 tot 36 uur per week is.

Wie zijn wij?

Gorinchem is dé mooiste vestingstad van Nederland en omringd zich met historie, groen en water. In de zomerperiode staat Gorinchem vol in bloei. De stad telt zo’n 37.000 inwoners. De gemeentelijke organisatie met ruim 350 medewerkers ondersteunt het gemeentebestuur bij het uitwerken en realiseren hiervan.

Voor deze stage kom je terecht bij team Buitendienst. Dit team bestaat uit een grote groep enthousiaste vakmensen die dagelijks zorgen voor het onderhoud van de stad en de groenvoorziening. Het team heeft een groot eigen terrein aan de Kleine Haarsekade waar ook alle 20 voertuigen geborgen staan. Het terrein heeft een grote binnen- en buitenwerkplaats en een kantine waar het team gezellig met elkaar pauze houdt en de dag begint.

Natuurlijk worden ook alle veiligheidsmiddelen beschikbaar gesteld om je werk op een veilige en gezonde manier te kunnen doen. Een goede werksfeer en eigen inbreng zijn voor ons erg belangrijk.

Informatie

Voor meer informatie kan je contact opnemen met stagiaire stagecoördinator, Sylvester de Boer, op het telefoonnummer 0183-659276 of per e-mail: s.d.boer@gorinchem.nl , of met teammanager Paul Busch op het telefoonnummer 0183-659636 of per e-mail: P.Busch@gorinchem.nl .

 

Enthousiast?

Solliciteer dan gelijk door op de sollicitatieknop te klikken!